Mūsu aktivitātes  

.

00

 

 .

  Mēs nodarbojamies ar
.

 
"Rančo kollijs ®" ir kļuvis par mūsu portāla vizītkarti, par kuru jūsmo kolliju īpašnieki arī citviet plašajā pasaulē. Vizuālā noformējuma un satura ziņā tam nav analogu. Līdz 2018. gadam tas bija publisks lauku izklaides un sporta pasākums, kurā varēja piedalīties ikviens kollija īpašnieks, bet, sākot ar 2019. gadu, "Rančo kollijs ®" kļūst par ikgadēju "Laimīgo kolliju zemes ®" šovu, kurā piedalās vienīgi mūsu kolliji un dzīvnieki no superkomandas "MēBē Sports ®". "Rančo kollijā ®" tagad ir apvienoti iepriekšējie šovi "Dollija pret kolliju ®" un "Biljards ar āzi ®", tie papildināti ar īpašu aportēšanas kausu, kas aizstāj iepriekš rīkoto "ABIJAS kaniboulinga kausu ®".

.
Mūsu "Rančo kollijs ®" ziemas versija ar nosaukumu "Ziemas rančo ®". Dažādiem ierastiem suņu sporta veidiem un izklaidēm tiek pievienots arī kērlings, minikērlings un "Sniegavīru armija".

.
Kolliju portāla autors Vecais Kollijs konstruē un izgatavo dažādas interaktīvās rotaļlietas. Rotaļlietu koLLekcijas nosaukums - "Vecā Kollija interaktīvās rotaļlietas kollijiem un kazām". Tāpat tiek izgudrotas un izgatavotas dažādas aportēšanas spēles.

.
Kolliju portāla pagātnē rīkoto pasākumu hronika ietverta interneta seriālā "Laika mašīna". Katrā no sērijām interesenti var iepazīties ar kāda konkrēta gada pasākumu arhīva materiāliem.

.

Mūsu pirmais interneta seriāla "Mans draugs kollijs".


.
Esam radījuši savu studiju "Kolliju kino ®", kurā top gan ikgadējais šovs "Rančo kollijs ®", gan visdažādākās īsfilmas un reklāmas rullīši. Studijas rīcībā ir ļoti plašs inventāra un rekvizītu klāsts. Ja jums patīk tas, ko mēs darām, varat mūs atbalstīt ar mantām, kas atrodamas Ļoti vajadzīgo lietu sarakstā. Paldies! Bet ar mūsu veidotajām īsfilmām un reklāmām varat iepazīties sadaļā "Kolliju kino ®" filmas.

.
"Gudro kolliju laboratorija ®" ir izveidota, lai veiktu interesantus eksperimentus, spēles un testus, kas palīdzētu izskaidrot un attīstīt kolliju prāta spējas un iemaņas, kā arī īzprast dažādus suņu uzvedības modeļus. Laboratorijā iespējams iepazīties ar mūsu pašu konstruētajām un izgatavotajām interaktīvajām rotaļlietām.

.
Mūsu darbnīcā "FarmPunkz electric ®" tiek izgatavots viss mums nepieciešamais inventārs, lai varētu realizēt mūsu filmēšanas ieceres.

.
Galerijā "Vecā Kollija instalāciju izrāde" aplūkojami darbi, kas veidoti no visdažādākajiem sadzīves priekšmetiem.

.
Vasarā piedāvājam iespēju interesentiem pavadīt brīvdienu "Laimīgo kolliju zemē ®" kopā ar kino dzīvniekiem, uzzināt visu par filmēšanos, uzzināt par aktieriem un kopā nofotografēties ar viņiem.

 


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0