Kolliji uz ekrāniem  

.

.

.

Hosento un Herta.

.

 ..

Ievads
.
Man kā kolliju un Lesijas fanam, kurš pats ikdienā ir nodarbināts ar kino uzņemšanu, veidojot seriālu "Fermas kolliju piedzīvojumi", allaž ir interesējusi tēma par kollijiem uz ekrāna. Daudzus gadus centos šādus kino darbus sameklēt un jau 2014. gadā Kolliju portāla dokumentālā seriāla "Mans draugs kollijs" ietvaros trijās sērijās pievērsos šai tēmai. Vēlāk kā pēcvārdu par šo visu uzrakstīju arī rakstu Kino kolliji.

.

.

Sena mēmās filmas "Rotaļu biedri" reklāma, kura publicēta 1912. gada aprīlī.

.
Laikam ejot, esmu savācis materiālu arī par citām filmām, taču, nemot vērā, ka seriāls "Mans draugs kollijs" ir ļoti novecojis, nolēmu iepriekšējos trīs video nedaudz pārstrādāt, noņemt vecos titrus, kā arī ievadus un beigu vārdus ar sevi pašu, un pārsaukt tos par "Kolliji uz ekrāniem". Speciāli man ļoti svarīgajai kino tēmai izveidoju šo atsevišķo sadaļu ar identisku nosaukumu un manu stāstījumu par filmām varat noskatīties gan video formātā, gan izlasīt kā tekstu. Ērtības labad esmu to sadalījis vairākās daļās.

.
  Mini seriāls
.


.  
  Daži raksti par kino
.  
»  Divas svarīgas filmas

»  No nevienam nevajadzīgajiem - par zvaigznēm

»  Ilūzijas un kino klišejas

»  Holivudas kino dzīvnieku treneri

»  Holivudas kino dzīvnieku treneri. Turpinājums

»  Blērs, Šeps un Džīna

»  Līdzīgs Lesijai
.  

  Publikācijas par "Kolliju kino" studiju

.  

.

"Kolliju kino ®" studijas seja Lociņš.

.

Publikācijas par "Kolliju kino ®" studijas darbību un seriāla "Fermas kolliju piedzīvojumi" uzņemšanu apkopotas sadaļā Studija.

.


 

.

 

.

.


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0