"Mēs jaunībā"  

» Laimīgo kolliju zeme  » Laika mašīna  » Pagājība


 

0

.

Laika mašīna jeb laika plūsmas kapacitators "Straumēnu" siena šķūnī ir pabeigts, tādēļ nolēmu ļaut jums nedaudz ielūkoties pagātnē ar šī aparāta palīdzību.
Vispār laika mašīna manā izpratnē nav ķermeņa jeb rumpja pārvietošana uz priekšu un atpakaļ, bet gan sajūtu radīšana un atmiņas. Šajā gadījumā nav iespējams ceļot nākotnē, bet tas, man šķiet, ir daudz mazsvarīgāk, jo nākotne ar mums nav notikusi.
Esmu dzirdējis sakām, ka cilvēki kļūst veci nevis tad, kad sāk aizmirst, bet gan tad, kad sāk atcerēties. Daļēji nevaru tam piekrist, jo daudzus gadus esmu nodarbojies ar atmiņu krāšanu no mūsu kopīgajiem pasākumiem gan bildēs, gan video ierakstos. Pieredze liecina, ka cilvēkiem (arī man) ir diezgan īsa atmiņa un, ja nebūtu šo daudzo audiovizuālo materiālu, daudz kas būtu jau mazdrusciņ vai arī neatgriezeniski aizmirsts.
Taču šoreiz esmu nolēmis jums parādīt tādas bildītes, kuras jūs nebūsiet redzējuši vēl nekad. Šo fotogaleriju (ar komentāriem) esmu nosaucis par "Mēs jaunībā". Šie "mēs" esam mēs paši, ar Kolliju portālu saistītie "kollisti", kuru diemžēl ir palicis visai maz.
Galerija visu laiku tiks papildināta ar jaunām bildēm un skaidrojumiem, tādēļ ļoti ceru uz to kolliju īpašnieku atsaucību, kurus esmu personīgi uzrunājis un lūdzis iesaistīties kopīgās laika mašīnas būvēšanā gan mūsu portālā, gan lielajā siena šķūnī.
Zemāk, zem bildes, varat nospiest pogu "Laika plūsmas kapacitators" un nokļūt pagātnē. Vēlams galeriju aplūkot "Dzidriņas megasistēmas" mūzikas ierakstu pavadījumā (piemēram, "Tālumi nāk", "Dūmi tavā tuvumā" vai "Krēslas sveiciens" - lejuplādēt mp3).

Un, kamēr es veicu sagatavošanas darbus vērienīgajai fotosesijai "Kolliji 1980. Uz priekšu pagātnē" un montēju jauno seriālu "Laika mašīna", aicinu jūs noskatīties vienu no manām mīļākajām filmām - triloģiju "Atpakaļ nākotnē" ("Back To The Future").
Pēc tam tiksimies tagadnē, "Laimīgo kolliju zemē ®".

.

.

Lociņš uzmana laika mašīnas tapšanu "Straumēnu" siena šķūnī.

.

 

  » Laimīgo kolliju zeme  » Laika mašīna  » Pagājība


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0