"Kollimpiāde ® 2009"  

.

 

.
 Atsauksmes 
.

Rihards Bernhards: Esam atgriezušies mājās, noguruši, bet ļoti laimīgi. Laimīgi gan par teicamo pasākuma organizāciju, gan jauko laiku, gan sirsnīgo uzņemšanu! Liels paldies par visu! Sevišķi Dacei ar ģimeni par drosmi uzņemt šitos "trakos'' kollijmīļus. Paldies Vecajam kollijam, Ievai un pārējiem, kas bija pielikuši roku, lai mēs varētu pasportot, atpūsties un vienkārši pabūt kopā! Paldies visiem! Cerams, vēl tiksimies šādos pasākumos!


Dace Gžibovska: Sveiki! Tā kā bijām nedaudz uztraukti pirms pasākuma, un es nodomāju, ka pirmdiena laikam būs tā diena, kad teikšu: "Cik labi, ka viss aiz muguras!", tad nu nekā - nu klāt ir pirmdienas rīts, bet domas pavisam citas - sestdiena bija fantastiska, svētdiena arī forša, cik žēl, ka pagāja! Man liekas, ka mums visiem kopā viss kolosāli izdevies, sākot ar ideju kā tādu un līdz pat pašam finālam. Vien' vārd' sakot (jo vārdu trūkst izteikt savu sajūsmu) - paldies jums visiem kollijmīļiem un īpaši Ievai un Vecajam Kollijam!
Ar cerībām uz ikgadēju olimpiādi,
Dace un Andris


Sandra Kalnīte: Žēl, ka tik ātri mums nācās pamest jauko pasākumu...


Aira Vitoļska: "Kollimpiāde ®" bija vienkārši superīga! Laiks, vieta, saimnieki un organizatori. Paldies visiem no manisun manām meitenēm. Varēju izmēģināt un piedalīties disciplīnās ar savām ''nemākulēm'', jo dažus rīkus viņas redzēja pirmo reizi un izmēģināja - man par brīnumu - arī centīgi izpildīja. Mums jau 
tāda iespēja Ventspilī nav. Un es arī neesmu tik centīgi viņas virzījusi šai jomā. 
Prieks par savu bērnu Megu, kura kļuva par PIRMO Kollimpisko uzvarētāju.
Rīkotājiem tā turpināt! Domājams, tas nebūs pēdējais pasākums. Mēs ar visām četrām ķepām par!


Gunita Baltiņa: Liels paldies organizatoriem un viesmīlīgajiem nama saimniekiem par jauko pasākumu! Cerams, ka šis pasākums kļūs par ikgadēju tradīciju.


Egils Rēdmanis: Liels paldies par jauko pasākumu! Gan suņuks bija priecīgs, gan mēs paši. Kaut šī tradīcija turpinātos un kolliju mīļotāji varētu biežāk būt kopā! Šī jaukā diena tik ātri pagāja, bet tik daudz gribējās vēl ar domubiedriem parunāt un tuvāk iepazīties...

 

 

 

 

 

  
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0