"Mīļā, es samazināju kollijus!"  

.

.0

00

0

Kādēļ tas viss tapa?

.

Skatoties uz šīm kolliju figūriņām, atcerējos vienu no savām mīļajām 80-to gadu ģimenes filmām "Mīļā, es samazināju bērnus" ("Honey, I shrunk the kids") (1989) ar Riku Morani galvenajā lomā. Filma tolaik bija ļoti populāra un drīz vien 1992. gadā tika uzņemts tās turpinājums "Mīļā, es palielināju bērnu" (Honey, I blew up the kid", bet 1997. gadā uz ekrāniem parādījās trešā daļa - "Mīļā, mēs samazinājām sevi" (Honey, we shrunk ourselves").

Varbūt man pēc Laika mašīnas, Burbuļatora (siera mašīnas) un Limpjūtera (datorizēta ierīce āzim Olimpam dārzeņu šķirošanai) izgatavošanas vajadzētu ķerties pie elektromagnētiskā priekšmetu samazinātāja?

Neesmu vēl izlēmis, taču pagaidām gribu pafotografēt kolliju figūriņas dažādās situācijās. Fotosesijas tiks rīkotas ik pēc laiciņa. Esmu nosaucis visu šo par "Mīļā, es samazināju kollijus!" ("Honey, I shrunk collies").

Vispirms esmu nolēmis iedot mazajiem kollijiem divas mini veļasmašīnas un ielikt tos baseinā kopā ar aitiņu, bet pēc tam pavizināt ar laivu "Straumēnu" lielezerā.

Un neaizmirstiet noskatīties pieminēto kino triloģiju!

.
  Instalāciju izrāde
.

 

 


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0