Publikācijas  

.

 

.

Kolliji brauc atkal!

.

 

.

Savu publikāciju Kollijiem tagad savs auto esmu regulāri papildinājis vairākus gadus un tā ir sanākusi ļoti liela. Tieši tā - sanākusi - jo, kad mazais rakstiņš tapa, tajā nolēmu pastāstīt vien par "Volkswagen Passat Estate" jauno modeli, kurš tika reklamēts kā kollijam un viņa ģimenei vispiemērotākais auto. Vēlāk radās ideja un iespējas šo publikāciju papildināt ar dažādu auto reklāmām, kuru plakātos redzami kolliji. Ar laiku tādus sameklēju un sakrāju daudz.

Šodien nolēmu sāk jaunu tēmas turpinājumu, un arī šis raksts tiks papildināts ik pēc laika.

.

.

Arī kollijs vēlas pavizināties jaunajā divdurvju sporta vāģī "Triumph TR-3", kuru par 2795 dolāriem ikvienam kolliju īpašniekam piedāvā iegādāties "Standard-Triumph Motor Company, Inc." Jauns britu dizains un inženiertehniskie risinājumi iepriecinās jebkuru pilsētnieku un līdz 50 jūdzēm stundām šis spēkrats tiks 8 sekundēs. Šī mašīna, par kuras sinonīmu tika pasludināts vārds "Aiziet!", gan nederēs Lesijai un viņas lauku fermas kompānijai.

.

.

.

Ja būsiet iegādājušies jauno 1964. gada izlaiduma "Studebaker", jaunās disku bremzes ļaus jums nobremzēt divreiz ātrāk, ja priekšā gadīsies kollijs ar kucēniem. Šī neparastā dizaina mašīna ir aprīkota ar ļoti ērtiem sēdekļiem, tai ir izturīga virsbūve.

.

.

Ļoti labi un eleganti ģērbtai ģimenei ir ne tikai skaistas drānas, bet pieder arī vismaz viens kollijs. Šī un daudzas citas ģimenes ar kollijiem ir izvēlējušās iegādāties 1969. gada izlaiduma "Continental" auto. Elegance it visā - no kollija līdz auto.

.

.

.

"Esso" auto eļļu kompānija novēl jums laimīgu braucienu, ja jūs esat nolēmuši pavizināt savā kabrioletā kolliju. Tieši tādēļ "Esso" jums dāvina arī šo ceļu karti, lai jūs varētu atrast ceļu līdz Variebai.

.

.

Ja godīgi, es nekad nebiju iedomājies salīdzināt kolliju ar puķkāpostu, taču šis buklets 1951. gadā ASV tapa nodrukāts tieši tādēļ, lai cilvēkiem izskaidrotu šo atšķirību. Esot tikpat liela atšķirība kā starp parasto benzīnu un etildegvielu. Šī ir "Ethil Corporation" reklāma. Ja redzat uz degvielas sūkņa dzelteni melno emblēmu, ziniet, ka te nevarēs nopirkt ne puķkāpostus, ne kollijus.

.

.

Ja esat nolēmis pārvākties ar savu iedzīvi, piemēram, uz Variebu, izvēlieties "Allied" mantu pārvedējus, kuri visu iespējamo pārvedīs vistālāk un izdarīs to visdrošāk un saudzīgāk, kā, piemēram, to dara kollijs, kas pārved pāri ielai kucēnu.

.

Turpmāk vēl.

.

 
  Izlasi arī
  .

»  Kollijiem tagad savs auto

.

 

 


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0