Uzdāvini kollijiem maģīti!  

» Pasākumu kalendārs  » Aizmirsto lietu muzejs


 

0

 

 

Lai papildinātu Aizmirsto lietu muzeja krājumus, atskaņotu mūziku mūsu rīkotajos pasākumos, kā arī gatavojoties vērienīgajai superfotosesijai "Kolliji 1980. Uz priekšu pagātnē" aicinām visus atbalstīt mūsu akciju "Uzdāvini kollijiem maģīti!"

Mums ļoti noderēs gan jebkādi padomju laika lenšu, gan kasešu magnetafoni (jebkurā darba kārtībā), priecāsimies arī par 80-to gadu ārzemju lenšu magnetafoniem vai kasešu "bumboksiem", piemēram, "Sony", "Akai", "Pioneer" utt.

Īpaši vēlamies savākt padomju augstākās klases magnetafonu "Olimp" kolekciju (derēs jebkuri modeļi - 003, 004, 005, 006, 007, 700) (attēlā zemāk).

 

 

Kopā ar magnetafoniem mums ļoti noderēs arī pastiprinātāji (īpaši priecāsimies par "Brig", "Korvet" un "Radiotehnikas" aparātiem), grafiskie ekvalaizeri, tumbas jeb akustiskās sistēmas (īpaši pašmāju "Radiotehnikas" produkcija), atsevišķi visdažādākie skaļruņi, magnetafonu lentas un to tukšās spoles.

 

 

Ja jums pašiem šādu aparātu vairs nav, varbūt, ka tādi ir jūsu draugiem, lauku radiem, darba kolēģiem? Pajautājiet viņiem, lūdzu! Priecāsimies, ja informēsiet mūs - kolliji@inbox.lv.

 

 

P.S. Pagaidām vismilzīgākais paldies Egilam Rēdmanim!

.

.

 

 

 

 

0
  Meklējam arī
.

  » Pasākumu kalendārs  » Aizmirsto lietu muzejs


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0