Darbnīca "FarmPunkz electric ®"  

.

.

Lietas, kas visu laiku mums vajadzīgas!

0

.

Mūsu darbnīcā "FarmPunkz electric ®" tiek izgatavots viss mums nepieciešamais inventārs, lai varētu realizēt mūsu filmēšanas un fotografēšanas ieceres. Seriālam "Fermas kolliju piedzīvojumi" radīto ierīču un aparātu ir ļoti daudz, tādēļ es esmu atmetis domu izvietot šajā sadaļā katru bildi. Ieskatam tikai daži meistarojumi.

..

.

Pirmā darbnīcā izgatavotā lielgabarīta mašīna tapa visilgāk - 2 mēnešus, un tika izmantota seriāla "Fermas kolliju piedzīvojumi" sērijā "Laika mašīna" un arī dokumentālā vēsturiskā seriālā "Laika mašīna" (nejaukt abus!).

.

.

Sērijā "Robotkaza" mūsu Lociņš nolēma siena šķūnī uzmeistarot palīgu fermas ikdienas darbos. Tā ir "Kaziņa"...

.

.

Lai atvieglotu neko nedarīšanu jeb "bumbiera sišanu" vai "gurķa rullēšanu", nācās izgatavot speciālu ierīci. Tās darbība redzama sērijā "Kā sist bumbieri un rullēt gurķi".

..

.

Kad ārā valda neciešams karstums, ļoti noder mašīna, kuru var izmantot sērijā "Lociņa limonādes fabrika".

.

.

Ja jau dārzeņus var gan izaudzēt, gan pat izprintēt, āzim Olimpam noteikti derēs kāds sarežģītāks aparāts dārzeņu sašķirošanai. Tāds redzams sērijā "Limpjūters". Viegli atdalīt ābolus un tomātus no burkāniem!

.

.

Kad ķirbis ir tik liels, ka to nevar ievietot koferī promnešanai, āzītim Plampačam jāizgudro elektromagnētiskais priekšmetu samazinātājs jeb "Plamparāts".

.

.

Lai mūsu kolliji sev brokastīs varētu pagatavot sieru no kazas piena, vajadzīgs speciāls aparāts, tādēļ tika izgatavots "Burbuļators ®".

.

.

Hosento radīja pasaulē vienīgo elektromehānisko aitu skaitītāju.

.

  Video
   

"FarmPunkz electric" reklāma (2019)

.

  Ziedojumi
.

Ja jums patīk tas, ko mēs darām, arī jūs varat mūs atbalstīt gan uzdāvinot pašiem vairs nevajadzīgās lietas, gan noziedojot nelielas naudas summas caur "PayPal".

.

Lietas, kas visu laiku mums vajadzīgas!

..

 

.
  Iepazīsties ar
.


.

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0