Darbnīca "FarmPunkz electric ®"  

.

.

Lietas, kas visu laiku mums vajadzīgas!

0

.

Mūsu darbnīcā "FarmPunkz electric ®" tiek izgatavots viss mums nepieciešamais inventārs, lai varētu realizēt mūsu filmēšanas un fotografēšanas ieceres. Seriālam "Fermas kolliju piedzīvojumi" radīto ierīču un aparātu ir daudz, tādēļ te ievietosim tikai interesantākos meistarojumus. Speciāli šai sadaļai izvēlējos bildes bez dzīvniekiem, lai uzmanība tiktu pievērsta tieši izgatavotajām lietām, taču pēc scenārija ar izgudrošanu ir nodarbojušies tieši mūsu kolliji un fermas dzīvnieki no superkomandas "MēBē Sports ®". Es tikai skatījos un mācījos...

.

.

Rotējošs konservbundžu rats tika izmantots gan dažādās konservdžampinga sacensībās, gan arī sērijā ar tādu pašu nosaukumu - "Konservdžampings".

.

.

Tāds pats rats. Abiem maināms griešanās virziens.

.

.

Ar roku slēdzams šķēršļu dragreisa luksofors.

.

.

12 V barošanas bloks vecā papes koferītī ir viena no ļoti bieži izmantojamām lietām. Ar to var "piebarot" tās ierīces, kurām pašām nav savu barošanas bloku, piemēram, augstāk parādītos konservratus.

.

.

Pirmā darbnīcā izgatavotā lielgabarīta mašīna tapa visilgāk - 2 mēnešus, un tika izmantota seriāla "Fermas kolliju piedzīvojumi" sērijā "Laika mašīna" un arī dokumentālā vēsturiskā seriālā "Laika mašīna" (nejaukt abus!).

.

.

Kad pašiem nav līdzekļu drona iegādei, tādu ātri vien no datoru ventilatoriem un konservbundžām var sameistarot Hosento. Tā darbība redzama sērijā "Drons".

.

.

Sērijā "Robotkaza" mūsu Lociņš nolēma siena šķūnī uzmeistarot palīgu fermas ikdienas darbos. Tā ir "Kaziņa".

.

.

Universiālo sitamo instrumentu "Bundžo" sērijā ar tādu pašu nosaukumu no dažāda izmēra konservbundžām, elektromagnētiem un motoriņiem izgatavoja kollijs Hosento un aita Herta.

.

.

Arī Keisija nesēdēja bez darba. Kad fermā pēc negaisa notika avārija elektrolīnijā un saimniecība palika bez elektroapgādes, viņa izgudroja ar benzīnu darbināmu aparātu, kas liek darboties arī veļasmašīnai "Rīga". To visu var redzēt sērijā "Lielā veļas diena 7: Izgudrotāji".

.

.

Statīvs ar rotējošu sardeļratu, kuru motors griež pēc vajadzības uz abām pusēm, radījām tā arī nekad nenotikušam (atceltam) "Kolliju portāla SARDEĻŠOVAM", taču vēlāk tas tika izmantots sērijā "Kompots".

.

.

Lai Hosento varētu ērtāk lakt rīta pienu, tika izgatavota piena "Strūklaka". Kā tā darbojas, var redzēt sērijā ar tādu pašu nosaukumu.

.

.

Reizēm nākas izgatavot arī kaut ko, kas nav "elektromehānisks", tādēļ āzītis Plampačs to uzbūvēja sērijā "Buratino". Tāda kā nodeva manai bērnībai...

.

.

Lai atvieglotu neko nedarīšanu jeb "bumbiera sišanu" vai "gurķa rullēšanu", nācās izgatavot speciālu ierīci. Tās darbība redzama sērijā "Kā sist bumbieri un rullēt gurķi".

.

.

Kad veļasmašīnā "Rīga" brokastīm jāvāra sardeles, ļoti noder speciāls mērcētājs, kas desiņas te ielaiž karstā ūdenī, te izvelk pažāvēties. Izmantots sērijā "Sardeļu vārītājs".

.

.

Kad ārā valda neciešams karstums, ļoti noder mašīna, kuru var izmantot sērijā "Lociņa limonādes fabrika".

.

.

Nav īsti skaidrs pat, kā lai pareizi šo ierīci nodēvē. Vai par "trošu ceļu" vai drīzāk - "drēbju pacēlāju". Pēc tam, kad veļasmašīna "Rīga" bija uzkāpusi ozolā, tai drēbes mazgāšanai ar šo uzparikti padeva Keisija. To viņa darīja sērijā "Lielā veļas diena 6: Kokā".

.

.

Ko darīt, ja āzim gribas burkānus, bet to nav? Var izgatavot speciālu aparātu, kuru redzēsiet sērijā "3D printeris". Ar to burkānus katrā laikā var izdrukāt turpat pļavā.

.

.

Kad aita Herta un āzis Olimps sacenšas dārzeņu ātrēšanā, vajadzīgs rezultātu tablo. To demonstrējam sērijā "Hosento un ķirbento".

.

.

Dzīvniekiem nav roku un priekšmetus tie aizmest nevar, tādēļ, ja kastinga ® kastēs jāmet tenisa bumbiņas vai kāpostgalvas, noder šāda katapulta ar mikroslēdzi. Tās pielietošana redzama sērijā "Ko kolliji dara ziemā 2: Turpinājums".

.

.

Ja jau dārzeņus var gan izaudzēt, gan pat izprintēt, āzim Olimpam noteikti derēs kāds sarežģītāks aparāts dārzeņu sašķirošanai. Tāds redzams sērijā "Limpjūters". Viegli atdalīt ābolus un tomātus no burkāniem!

.

.

"Mūzikas uztaisīšanai" pļavā derēs pašu izgatavots "Magnitonc".

.

.

Sarkanais traktors priekš Hosento ir viņa paša radīts. Šis aparāts gan ir butaforisks un uz priekšu nekust. To varat ieraudzīt sērijā "Traktors".

.

.

Kad ķirbis ir tik liels, ka to nevar ievietot koferī promnešanai, āzītim Plampačam jāizgudro elektromagnētiskais priekšmetu samazinātājs jeb "Plamparāts".

.

.

Vēl viens Plampača meistardarbs - personīgais minitraktors, kuru darbina motoriņš no veca printera un viena kronas baterija. Tas viss sērijā "Traktors".

.

.

Lociņš gāja tālāk un nolēma slinkumu lāpīt, guļot pie siena šķūņa uz dīvāna. Tikmēr lai viņa vietā strādā radiovadāms minitraktors! To var redzēt sērijā "Traktors 2: Radiovadīšana".

.

.

Pagāja laiks un bija skaidrs, ka vajadzīgs lielāks traktors, kas var pārvadāt ne tikai kravas, bet arī pašu Hosento. Tādēļ mūsu kolliji kādu nedēļu pūlējās, lai izgatavotu šo elektrisko braucamo. To, kā Hosento brauc, redzēsiet sērijās "Traktors 3: Elektrospēks" un "Traktors 4: Piekabe".

.

.

Lai mūsu kolliji sev brokastīs varētu pagatavot sieru no kazas piena, vajadzīgs speciāls aparāts, tādēļ tika izgatavots "Burbuļators ®".

.

.

Vai ir iespējams radīt mašīnu, kas uzmin un piepilda vēlmes? Kad koferī vairs nebija, ko likt, āzītis Plampačs izgudroja jaunu mašīnu, kuru darbībā iespējams novērtēt sērijā "Plamparāts 2: Sapņu ķērājs".

.

.

Kas nekait, ja tev ir radiovadāma zemledus makšķere! Sēdi istabā uz dīvāna, skaties pa logu uz dīķi un makšķerē! Skatieties sēriju "Lociņš iet makšķerēt".

.

.
  Ziedojumi
.

Ja jums patīk tas, ko mēs darām, arī jūs varat mūs atbalstīt gan uzdāvinot pašiem vairs nevajadzīgās lietas, gan noziedojot nelielas naudas summas caur "PayPal".

.

Lietas, kas visu laiku mums vajadzīgas!

..

 

.

  Video

.

"FarmPunkz electric" reklāma (2019)

 
  Iepazīsties ar
.


.

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0