Vecā kollija interaktīvās rotaļlietas kollijiem un kazām

.

0

Interaktīvās sviras un viedpanelis

.

Sviras

.

 

.

Lociņš ar Laika mašīnas iedarbināšanai paredzēto sviru.

.

"Kolliju kino ®" studijas filmēšanas vajadzībām tiek izmantotas dažādas elektromehāniskas ierīces, piemēram, Laika mašīna un Burbuļators ®, tādēļ radusies vajadzība pēc kaut kādām ierīcēm, ar kuru palīdzību gan mūsu kolliji, gan citi "Straumēnu" iemītnieki spētu vajadzīgajā brīdī nepieciešamās ierīces iedarbināt.

Sākotnēji radās ideja izgatavot sviru / pedāli, kuru varētu iedarbināt, uzspiežot ar ķepu vai kāju, taču tad nolēmu izmantot mums tik ierasto interaktīvo rotaļlietu principu ar kārumu zem tenisa bumbiņas. Šādas sviras iedarbināšana, manuprāt, dzīvniekiem ir vieglāk iemācāma un saprotamāka.

Ierīces princips ir pavisam vienkāršs - tenisa bumbiņa tiek izkustināta no vietas un pa slīpu virsmu (reni) noripo nelielu attālumu un atduras pret īpašu atduri ar mikroslēdzi.

Interaktīvās sviras mikroslēdzis tiek dublēts ar ieslēgt paredzētās ierīces ieslēgšanas pogu - kā viena, tā otra var iedarbināt ierīcēs izmantotos relejus ierīču vadībai.

Esmu jau izstrādājis daudzkanālu interaktīvās sviras konstrukciju un drīz ķeršos pie to izgatavošanas. Ar šādām svirām būs iespējams darbināt gan vairākas ierīces vienlaicīgi vai to darīt  secīgi un pakāpeniski.

.

Viedpanelis

.

Viedpanelis tiek būvēts. Informācija par to tiks sagatavota pēc darbu pabeigšanas un izmēģināšanas.

.

 

.


  


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0