"Jaunā Lesija" (1989)  

.

00
  Kadrs no seriāla
 

.

Seriālā satiekas pavisam četri "Lesijas puisēni". Šajā bildē viņu ir trīs. Aiz Lesijas stāv (no kreisās) Rodijs Makdauels, kurš 1943. gada filmā "Lesija atgriežas mājās" iejutās Džo Keraklafa lomā. Viņam blakus Timmija Mārtina lomas atveidotājs no 1954. gada seriāla "Lesija". Priekšā visjaunākais - Vils Estess (titros Vils Nipers) Vila Makalo lomā.

,

  Galveno lomu atveidotāji
 

- Lesijas draugs un saimnieks Vils Makalo - Vils Nipers.

- Viņa tēvs Kriss Makalo - Kristofers Stouns.

- Vila mamma Dī Makalo - Dī Vollesa-Stouna.

- Vila māsa Megana Makalo - Vendija Koksa.

- Vila tēvocis un tēva brālis Stīvs Makalo - Džons Provosts.

.

Lesijas treneri

.

- Bobs Vēdervokss.

- Kerola Riginsa.

- Roberts Rūdels Vēdervokss (kā asistents).

 
  Apraksts un komentāri
 

Tipiskas amerikāņu vidusmēra ģimenes dzīve kādā mazpilsētā un nekāda cita vienojoša sižeta te nav. Šajā seriālā ir pavisam cita noskaņa un gaisotne, nekā 1954. gada "Lesija" sērijās. Gan tādēļ, ka mainījušies laiki un cilvēku sadzīve, gan tāpēc, ka mainījusies vide - Lesija tagad vairs nedzīvo laukos, bet gan mazilsētas mājā Glenridžā (Kalifornija) ar garāžu, dažu kvadrātmeru lielu mauriņu un kaimiņiem, kas dzīvo blakus mājās.

Laiki mainījušies, bet ļaunie cilvēki nē - seriālā sastopam gan medniekus, kas šauj, kur pagadās, un neieredz suņus, gan suņķērājus, kas pārspīlē savus pienākumus, tāpat atrodas cilvēki, kas cenšas Lesiju nepamatoti apvainot un apsūdzēt nodarījumos, ko viņa nav veikusi.

Interesanti, ka šajā seriālā kā viesaktieri reizēm piedalās aktieri no 1954. gada seriāla "Lesija" un pirmās filmas "Lesija atgriežas mājās" (1943). Visbiežāk tas ir tēvocis Stīvs (tēva brālis) - Džons Provosts (Timmijs Mārtins no 1954. gada seriāla "Lesija"). Parādās arī Džūna Lokhārta (Timmija mamma no 1954. gada seriāla "Lesija"), Tommijs Retings (Džefs Millers no 1954. gada seriāla "Lesija") un Rodijs Makdauels (Džo Keraklafs no 1943. gada filmas "Lesija atgriežas mājās"). Jaunais Leonardo Dikaprio dažās sērijās spēlē Vila draugu.

Šī seriāla Lesija it kā ir 1954. gada seriāla "Lesija" pēctece. Pirmajā sērijā "Atgadījums Glenridžā" Lesija pat sapņos redz skatus no 1954. gada seriāla, bet vēlāk sērijā "Saknes" viņai pakaļ ierodas Džūna Lokhārta un paziņo,
ka tas ir viņas suns, Lesijas pēctece, kā arī satiek sen neredzēto un atņemto (!) audžudēlu Timmiju, kas tagad nez kāpēc ir Stīvs.

Salīdzinājumā ar pirmo seriālu, Lesijai ir ļoti maz darāmā, maz triku, vairumā ainu viņa vienkārši ir blakus, bet Vila tēvs un mamma arī dzīvē ir vīrs un sieva.

 
  Video
 
 
Seriāla "Jaunā Lesija" (1989) ievadtitri

 
Kanāla "KSTW" seriāla "Jaunā Lesija" (1989) reklāma
 
  Sēriju saraksts
0

1  2

 
0


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0