Publikācijas  

» Kolliji » Intervijas » Publikācijas » Fotogalerijas » "Mans draugs kollijs"


 

0

Kolliju saiets Iecavā

.

2008. gada 26. jūlija rītā Iecavā uz kopīgu brīvdabas sanākšanu pulcējās DSK Kolliju sekcijas kolliji un viņu īpašnieki. Viesus savās mājās laipni uzņēma Lanas saimnieki Aija un Heinrihs Budreiko. Kolliju īpašnieki varēja patērzēt pie bagātīgi klātiem galdiem, uz kuriem netrūka nu jau tradicionālā skotu kolliju viskija un atvēsināta šampanieša.

 

 

Pulcēšanās iemesls nebija tikai domubiedru tikšanās vien. Tieši šajās mājās jau tapuši pirmie kadri jaunajai dokumentālajai filmai "Mans draugs kollijs". Attēlā Aija Budreiko ar uz laimi sadauzītu šķīvi, kuru svinīgi sasita namatēvs Heinrihs.

 

 

Top filmas pirmie izmēģinājuma kadri. Pie kameras operators un režisors Vecais Kollijs. Viņam asistē un padomus sniedz Abija.

Filma tiek uzņemta par Kolliju portāla līdzekļiem. Ziemā paredzēts filmēt ziemas skatus, intervijas un uzsākt darbu studijā. Tekstu lasīs Haralds Burkovskis, bet mūziku filmai sacerēs Boriss Rezņiks.

 

 

Ar šampanieša glāzēm rokās (no kreisās): Irisa Stepe ar saviem suņiem Nyitramenti Yours Sincerely, Danfrebek De-Anna, Danfrebek Drill Sergeant un Nyitramenti X-tra Spirit, Heinrihs, Aija un Mārtiņš Budreiko ar Leonor Ruji Berta Favorīts, Sigita Muķele-Bernharde un Rihards Bernhards ar Elfish Abnet Solar Wind, Ieva un Justīne Līpītes ar Abbey Golden Sunlight un Elisy Abnet Solar Wind, Ilāna Lisagora ar Errone Abnet Solar Wind.

 

 

Jāatzīst, ka filmēšanai šī bija ļoti nepiemērota diena. Lielais karstums suņiem lika izvēlēties ērtas guļvietas ēnā zem galda un citur. Nākamā filmēšana paredzēta augustā pie Riharda Bernharda Lāņu jūrmalā, kur tiks filmēti pludmales skati.

Kolliju portāls pateicas Aijai un Heinriham Budreiko par laipno uzņemšanu, kā arī izsaka pateicību visiem kolliju īpašniekiem, kuri izbrīvēja laiku un ieradās mūsu pasākumā.

 

Skat. arī

» Kolliji pulcējas Rīgas Latviešu beidrības namā

.

0

  » Kolliji » Intervijas » Publikācijas » Fotogalerijas » "Mans draugs kollijs"


 
 
 
 

2000-2021 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0