Publikācijas  

» Kolliji » Intervijas » Publikācijas » Fotogalerijas

 


 

0

Kollijs adoptē lapsēnu

.

.

Pirms kāda brīža visu pasauli pāršalca ziņa, pēc kuras izlasīšanas kādam kollijam kaut uz dažām minūtēm atkal izdevās būt uzmanība centrā.

Bieži gadās, ka uz auto ceļiem iet bojā meža dzīvnieki. Vieni no upuriem ir lapsas. Mazais lapsēns, kuru nosauca par Dinoco, pēc mātes nāves zem mašīnas riteņiem uz Vācijas ātrajiem autobāņiem, noteikti nebūtu izdzīvojis, ja to nepiemeklētu laimīgs gadījums kāda veterinārārsta personā. Viņš mazo lapsēnu atrada un nogādāja savā klīnikā.

 

 

Kad nedaudz vēlāk klīnikā ieradās Verners un Angelika Šmeigani, lai veiktu sava kollija Zivas veselības stāvokļa pārbaudi, pārim iepatikās lapsu mazulis, bet kucīte sāka izturēties pret bāreni kā pret savu kucēnu. Lapsēns, protams, bija sajūsmā par šādu attieksmi. Priecājās arī veterinārārsts un nolēma atdot lapsēnu saviem pacientiem.

 

 

Lapsēns Dinoco ar kolliju Zivu dzīvo istabā, tiesa, viņiem savas mājas nākas dalīt arī ar Vernera un Angelikas mīluli Bengālijas šķirnes runci Leopoldu un diviem jau iepriekš adoptētiem pundursivēniem.

 

 

Neskatoties uz iespēju jebkurā brīdī doties prom uz lapsām daudz ierastāku vidi - mežu, Dinoco labprātāk uzkavējas mājas pagalmā kopā ar kolliju un kaķi. Arī par pēdējo tiek teikts, ka tas ļoti rūpējoties par lapsēnu, bet diemžēl bildes, uz kurām lapsēns būtu kopā ar Leopoldu vai sivēniem, neatradu.

 

 

Lapsēns esot attapīgs un iemācījies izmantot speciālās kaķu durtiņas, lai ieietu mājās vai izkļūtu no tām.

 

.


  » Kolliji » Intervijas » Publikācijas » Fotogalerijas


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0