Publikācijas  

.

.

Kolliji nokļūst nelaimēs

.

.

Diemžēl neviens nav pasargāts no nelaimēm, pat mūsu kolliji. Piemēram, šogad (2017) vien ir notikušas divas ķibeles ar kollijiem, par kurām ziņoja daudzi un dažādi mediji visur pasaulē. Kucei vārdā Siri paveicās, bet Seibera dzīve traģiski aprāvās.

.

"Izglābj Lesiju no bedres!"

.

.

Šāds virsraksts aplidoja vispasaules tīmekļa ziņu portālus. 14. maijā plkst. 11:50 Merilendas (ASV) glābšanas dienests saņēma ziņu, ka apmēram divus metrus dziļā pamestā kanalizācijas šahtā iekritis un dubļos iestidzis kollijs. Kuces Siri glābšana ilga pusotru stundu un beidzās veiksmīgi. Kolēģiem asistēja arī Anapoles ugunsdzēsēji. Kollijs nebija ievainots, tikai izmircis dubļos.

.

.

"Cerams, ka Lesija atdos parādu, ja kāds cits būs iekritis akā," jokoja glābēji, citēdami ļoti populāro joku par Lesiju un Timmiju, kas iekritis akā.

.

Lācis saplosa kolliju

.

.

Neviens nav pasargāts no tā, ka viņa mīļoto suni vai citu mājdzīvnieku var saplosīt un pat apēst savvaļas zvēri, un pēc zemāk redzamā video sižeta uzzinām, ka lācis pašu mājas garāžā saplosījis kolliju vārdā Seibers.

Suņa īpašniece Patija Bērensa stāsta, ka pulksten 3:30 naktī izdzirdusi dīvainus trokšņus, tostarp skrāpēšanos, kas nākusi no garāžas. Viņa zvanīja uz 911 un izsauca palīdzību. Kad tika atvērta garāža, tajā atradās lācis, kas bija sagrābis kolliju aiz kakla. Par to, vai lācis tika nošauts, skaidrības no TV sižeta nav, bet kollijs Seibers nomira neilgi pēc palīdzības ierašanās no noasiņošanas..

Tiek lēsts, ka klaiņojošs lācis ielauzies garāžā, lai izrevidētu atkritumu tvertnes, bet mājas īpašniece apgalvo, ka tās bijušas tukšas.

Štatos visai bieži lāči vandās pa māju pagalmiem, izrevidē atkritumus un stāvošās automašīnas, pat izpeldas piemājas baseinos.

Saudzējiet sevi un savus kollijus!

 

 

 

.

.


 
 
 
 

2000-2022 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0