Publikācijas  

.

 

.

20 gadi kopā

.

.

.

Kolliji (no kreisās): Keisija, Džeta, Lociņš, Hosento, Līzīte, Tedijs, Amēlija (paslēpusies zem sola), Arigo, Lora, Raja, Afina, Veja un Reda.

Cilvēki (no kreisās): Tamāra, Ieva, Aija, Marita, Vecais Kollijs, Inese, Inga, Ilāna, Roma un Mārtiņš.

.

8. augustā "Laimīgo kolliju zemē ®" pulcējās īpaši lūgti viesi ar saviem kollijiem, lai atzīmētu Latvijā pašas pirmās un līdz šim brīdim lielākās mājaslapas - Kolliju portāla - 20 gadu jubileju. "Mājaslapa bija tikai pats sākums," skaidro Kolliju portāla autors Vecais Kollijs. "Vēlāk bez informācijas gatavošanas internetam sākām rīkot arī specializētās garspalvaino kolliju izstādes un dažādus lauku izklaides un sporta pasākumus. Bet tagad esam izveidojušo savu kino studiju un veidojam dažādas īsfilmas mūsu seriālam "Fermas kolliju piedzīvojumi".

Kopīgajai svinīgajai fotosesijai speciāli tika izgatavots liels "Laimīgo kolliju zemes ®" vides banneris. To saņēmām kā vienu no dāvanām, kuras Kolliju portālam šogad pasniedza Ilāna Lisagora un Aleksandrs Blumšteins. Visvecākā fotosesijas dalībniece ir Līzīte jeb Elisy Abnet Solar Wind, kurai patlaban ir 14,5 gadi. Jāpiebilst, ka Līzīte ir vienīgais kollijs Latvijā, kurš ir piedalījies pilnīgi visos Kolliju portāla rīkotajos kolliju pasākumos. Starp jubilejas dalībniekiem redzams arī slavenais bēglis kollijs Tedijs, kuru neveiksmīgi centās noķert veselu pusgadu. Melnais suns bija pārvērties par pilnīgu mežoni, kas cilvēkus nelaida sev tuvumā. Tagad viņš jau ir tiktāl socializēts, ka viņu iespējams pat paglaudīt.

.

.

Šajā brīdī Inga Petrova pasniedz Kolliju portālam īpašu torti, kuru rotā Abijas portrets no Kolliju portāla logotipa, kuru mums reiz uzzīmēja māksliniece Dace Kupce-Krieviņa. Portrets gan ēst netika, lai gan bija izprintēts ar konditorijas printeri uz speciāla rīsu papīra. "Šī bija visgaršīgākā un greznākā torte manā mūžā," atceras Vecais Kollijs.

.

.

Torte pēc izgatavošanas.

.

.

Vēl viena īpaša dāvana ir šī figūriņa, kuru mums pasniedza Ilāna un Aleksandrs. Tā ir visretākā kollija figūriņa pasaulē, jo tikusi izgatavota tikai vienā vienīgā eksemplārā no zamaka - īpaša cinka, alumīnija, magnija un vara sakausējuma.

.

.

"Jau vairākus gadus esmu vēlējies atzīmēt cilvēku ieguldījumu Kolliju portāla attīstībā ar īpašu "Kolliju portāla Rudi balto ordeni"," skaidro Vecais Kollijs. "Pateicoties Ilānai un Aleksandram, mūsu portāla divdesmitās jubilejas reizē šī iecere tika realizēta."

.

.

Ordeņa maketa autore ir māksliniece Ilāna Lisagora, bet ar īpašā ordeņa kavalieriem varat iepazīties sadaļā "Kolliju portāla Rudi baltais ordenis".

"Šo Kolliju portāla jubileju biju iecerējis klusu un mierīgu, bez pasākumiem un aktivitātēm. Pirmo reizi visu šo gadu laikā es varēju vienkārši atpūsties. Kameru kopbildes laikā novietoju uz statīva, bet fotogrāfes pienākumus pildīja mana meita Justīne," skaidro Vecais Kollijs. "Paldies visiem, kas atbrauca! Paldies par dāvanām!"

Turpmāk Kolliju portāls publiskus pasākumus nerīkos, bet strādās pie sava seriāla "Fermas kolliju piedzīvojumi" uzņemšanas un dažādu materiālu sagatavošanas publicēšanai. "Ideju un ieceru ir vairāk, nekā jebkad agrāk," atklāj Vecais Kollijs.

.

.

 

  Izlasi arī
.  

»   Divdesmit gadi kopā ar Lesiju un Šonu
   

..

.

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0