Standarta trūkumi  

.

.

 

1  2

0

Ideāls suns.

Ideāla kuce.

Ideāla galvas forma (profils).

Pirmais attēls (augšā no kreisās): pareizas formas krūtis - mēreni platas un dziļas. Otrais attēls: šauras krūtis, paralēlas ekstremitātes. Trešais attēls: pārāk platas krūtis. Ceturtais attēls (apakšā no kreisās): uz āru izvērsti elkoņi. Piektais attēls: šauras krūtis, uz iekšu vērsti elkoņi, ķepas tālu viena no otras. Sestais attēls: kājas virs delnām sašķiebtas, rada vāji veidotu ekstremitāšu iespaidu.


Pirmais attēls (augšā no kreisās): paralēlas pakaļkājas ar pareizi novietotām lēcējlocītavām. Otrais attēls: lēcējlocītavas izvērstas uz āru. Trešais attēls (apakšā no kreisās): lēcējlocītavas vērstas uz iekšu. Ceturtais attēls: šaurs un vājš iegurnis, satuvināta kāju apakšdaļa.


Pareizi veidota ķermeņa priekšdaļa.

Pareizi veidota ķermeņa pakaļējā daļa.

Skelets.

Muskulatūra.

Pareizi izvietotas ekstremitātes: Pirmais attēls (augšā no kreisās): skats no priekšas. Otrais attēls: muskulatūra, skats no priekšas. Trešais attēls: skelets, skats no priekšas. Ceturtais attēls (apakšā no kreisās): Skats no aizmugures. Piektais attēls: muskulatūra, skats no aizmugures. Sestais attēls: skelets, skats no aizmugures.

 0
1  2

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0