"Dollija pret kolliju ®"  

» Aktivitātes  » "Straumēni"  » Kolliju TV  » Rančo kollijs » Biljards ar āzi

» Vecais Kollijs  » Kolliju kino studija  » Kazu Nostra  » Interaktīvās rotaļlietas

 


 

0

Šovs "Dollija pret kolliju ®" ir Kolliju portāla autora Vecā Kollija oriģinālideja. Tajā pretī kollijiem stājas lopiņi no superkomandas "MēBē Sports ®". Katru gadu tika uzņemts viens "Dollija pret kolliju ®" un viens "Biljards ar āzi ®" šovs, kurus mūsu Kolliju portālā parasti demonstrējam rudenī.

2016. gadā dzīvniekiem bija jāstartē trijās disciplīnās - jāpārvar šķēršļu josla ar piecām barjerām, jāspēlē vienkārša interaktīvā rotaļlieta un jāpieskrien pēc aicinājuma (piesaukšana uz laiku). Ar kollijiem sacentās aita Dollja un āzis Olimps.

2017. gadā Dollija un Olimps kopā ar kollijiem pārvarēja savādāku šķēršļu joslu, nekā pirmajā reizē, veica skriešanu ap mazajām muciņām (minibarelreisings) un spēlēja interaktīvo rotaļlietu "Tornis".

2018. gadā šķēršļu josla tika nomainīta pret supertrapu, minibarelreisinga muciņas pret trijām veļasmašīnām "Rīga" un tika spēlēta interaktīvā rotaļlieta "Atsperes" ar tenisa bumbiņām. Šoreiz ar kollijiem sacentās ne vien Dollija un Olimps, bet arī āži Plampačs un Žigulītis, kaza Ieva, gailis un vista.

Visus trīs pirmos gadus šova apakšnosaukums bija "Vai tavs suns ir attapīgāks par aitu?".

2019. gadā "Dollija pret kolliju ®" kopā ar šovu "Biljards ar āzi ®"  un "ABIJAS kaniboulinga kausu ®" tika apvienoti vienā kopīgā ikgadējā lauku izklaides un sporta šovā "Rančo kollijs 2019 ®". Pēc tam gan "Dollija pret kolliju ®", gan "Rančo kolljs ®" izbeidza savu pastāvēšanu.

.

.

Trīs gadus pēc kārtas par šova uzvarētāju kļuva Lociņš jeb Sherlock Of Blue Hills no "Laimīgo kolliju zemes ®".

.

.

  Bildes, video, rezultāti, informācija
.

» Dollija pret kolliju 2018


» Dollija pret kolliju 2017

» Dollija pret kolliju 2016

.
  Skatieties arī
.
.
.
.

..

 


  

» Aktivitātes  » "Straumēni"  » Kolliju TV  » Rančo kollijs » Biljards ar āzi

» Vecais Kollijs  » Kolliju kino studija  » Kazu Nostra  » Interaktīvās rotaļlietas

 


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0