Vecā kollija interaktīvās rotaļlietas kollijiem un kazām

.

0

"Sniegavīru armija" un mini kērlings

.

"Sniegavīru armija"

.

.

Līzīte ar baltajiem sniegavīriem.

.

Skatoties uz šīm interaktīvajām rotaļlietām, man atmiņā ataust dialogs no padomju laika multiplikācijas filmas "Trīs banāni": - "Kas te notiek?" - "Nekas, tika daži sniegavīri, kundze!"

Jā, interaktīvās rotaļlietas var spēlēt arī ziemā un ne tikai telpās! Tādēļ esmu radījis "Sniegavīru armiju ®", kura sākotnēji tika speciāli izgatavota īsfilmas "Ko kolliji dara ziemā? 2: Turpinājums" filmēšanai. Kad noskatīsieties šo filmiņu, redzēsiet, kā Lociņš ar savu balto "Sniegavīru armiju ®" stājas pretī āzim Olimpam, kurš ir melno sniegavīru armijas virspavēlnieks. Vairāk par "Sniegavīru armijas ®" radīšanu varēsiet izlasīt publikācijā par mūsu ziemas filmēšanu.

Šīs "interaktīvās armijas" uzdevums tāds pats, kā jau ierasts, - ar purna vai ķepu palīdzību no sniegavīru cepurēm jānogāž tenisa bumbiņas un jāapēd zem tās novietotais kārums.

.

.

Melnos vīriņus cenšas uzveikt Keisija. Viņa ir pirmo minisacensību "Sniegavīru armija ® 2019" (ziema) uzvarētāja.

.

Sniegavīrus iespējams izkārtot dažādi - gan taisnā līnijā, gan kā piramīdu, gan pamīšus mainot tos pa krāsām, gan palielināt vai samazināt attālumu starp sniegavīriem. Vīriņus iespējams novietot arī dažādos līmeņos, novietojot tos uz paliktņiem, kastēm utt., lai kollijiem vai kazām vajadzētu pakāpties.

Bet, pats galvenais, - "Sniegavīru armiju" var spēlēt kā komandu spēli! Piemēram, pie baltajiem vīriņiem dodas viens kollijs, bet vienlaicīgi pie otriem - melnajiem - cits suns. Kurš ātrāk "pieveic armiju", tas ir spēles uzvarētājs. Tālāk pāru uzvarētāji var sacensties savā starpā, līdz paliek divi "spēcīgākie armijnieki", kuri savu pārākumu noskaidro beigu duelī.

Dažādu interaktīvo sniegavīru izgatavošana turpināsies, tādēļ pēc kāda laika redzēsiet arī gan krāsainus vīriņus, gan lielus, gan maziņus.

"Sniegavīru armiju" vērtēju kā ļoti veiksmīgu izgudrojumu, ar to spēlēties var gan ziemā, gan vasarā, gan telpās, gan ārā. Turpmāk notiks arī atsevišķas minisacensības ar vienkāršu nosaukumu "Sniegavīru armija ®". Pirmās sacensības jau ir notikušas un to abus etapus ir uzvarējusi Keisija. Par visu vairāk uzzināsiet sadaļā minisacensības "Sniegavīru armija ® 2019" (ziema).

.

.

Pirmajā "Sniegavīru armijas ® 2019" duelī Līzīti uzvar Lociņš.

.

Mini kērlings

.

Informācija par mini kērlingu tiks sagatavota vēlāk. Vajadzīgais inventārs tika izgatavots īsfilmas "Ko kolliji dara ziemā 3: Rančo āzis" filmēšanai, taču pagaidām nav bijusi izdevība to izmantot, nofotografēt un nofilmēt, jo ziema tā arī neiestājās... Gaidām nākamo!

.

 

.


  


 
 
 
 

2000-2020 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0