Publikācijas  

.

.

Vecgada vakaru fotoalbums

..

.

1  2  3  4  5  6

.

  2019

.

.

Gaidot 31. decembri, šoreiz biju iecerējis izveidot mūsu kolliju fotosesiju ārā, jo tur vairāk vietas. Taču no sniega un saulainas dienas nav ne miņas, viss pelēks, apmācies, slapjš un drūms. Nekas cits neatlika kā atkal izkārtot lielās istabas stūri un izdomāt, ko atkal varētu ietilpināt šajā ierobežotajā vietā, kā arī saskaņot priekšmetus un to krāsas.

.

.

Hosento Vecgada portrets pie tā paša Kolliju portāla uzraksta, kas tika izgatavots un izmantots īsfilmas "Buratino" uzņemšanā. Uzraksts istabas stūrī šoreiz tika nostiprināts pie nozāģēta trijstūrveida statīva ("fermas") augšējās daļas.

.

.

Virs Keisijas un uzraksta statīvā iesprausti egles zari ar čiekuriem. Egli, kura auga lejā pie vecā dīķa, pirms dažādiem dienā vētras laikā vējš nolauza un tā uzkrita virsū mūsu žogam.

.

.

Keisijas Vecgada portrets.

.

.

Līzīte apgūlusies blakus konservbundžu eglītei, kuru izgatavoju speciāli šai fotosesijai. Vispirms uztaisīju pašu eglīti no dēlīšiem un nopūtu tās karkasu ar zelta krāsu. Pēc tam pieskrūvēju eglītei desmit tukšas šprotu bundžas, kurās ievietoju LED bumbuļu virteni, kura darbināma no baterijām.

.

.

Līzītes Vecgada portrets.

.

.

Loča pie dekorācijām apgūlies pavisam domīgs. Viņš laika padzirdēja, ka šī konservbundžu eglīte ir kļuvusi par ideju līdzīgai interaktīvajai rotaļlietai, no kuras būs jāgāž zemē čiekuri, lai tiktu klāt zem tiem apslēptajiem kārumiem. Tās nosaukums būs "Eglīte" un varbūt to spēlēs ne tikai mūsu kolliji un āži, bet arī vāveres.

.

.

Lociņa Vecgada vakara portrets.

.

  2020

..

.

2020. gada 31. decembrī nolēmu sarīkot fotosesiju / performanci "Kad mežs ienāk istabā". Hosento pirmais dodas mežā.

.

.

Hosento Vecgada vakara portrets.

.

.

Man pašam ļoti patika šī ideja, jo to realizēt bija viegli. Atnesām no meža septiņas dažāda izmēra eglītes un nostādījām tās stāvus bez jelkādas stiprināšanas. Pēc tam no šķūņa tika ienesta paka ar sienu. Tas bija vajadzīgs kūlas imitēšanai. Keisijai arī patīk mežs istabā.

.

.

Keisijas Vecgada vakara portrets.

.

.

Arī Līzītei patīk būt mežā, kuram apkārt ir tapetes, un netālu kuras krāsns.

.

.

Lociņš centās pat meklēt zaķi zem eglītes. Istabā bija ļoti reāla un patīkama gaisotne - viss smaržoja pēc eglītēm un siena. Šīs savas idejas iedvesmots, esmu nolēmis paspēlēties ar meža ienākšanu lielajā siena šķūnī kādā no savām nākamajām īsfilmām.

.

.

Lociņa Vecgada vakara portrets.

.

.

Līzīte un Lociņš.

.


.

1  2  3  4  5  6

.

.

 

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0