Publikācijas  

 

.

Vecgada vakaru fotoalbums

..

.

1  2  3  5  6

.

  2018

.

.

"Vienkārši" Hosento ("Simplemente Hosento") savā pirmajā Vecgada vakara fotosesijā septiņu mēnešu vecumā ar krāsainiem sniegavīriem un balto briedi.

.

.

Hosento Vecgada portrets. Viņš ir ļoti omulīgs un viss viņam patīk.

.

.

Diez vai Keisijai tas ir palicis atmiņā, bet neveiksmes šī gada Vecgada vakara fotosesiju vajāja jau no paša sākuma. Uz īsu brīdi pat biju nolēmis atteikties šogad fotografēt. Pirmkārt, atkal nācās izlīdzēties ar vecajiem halogēna prožektoriem, jo studijas zibspuldžu sinhronizatoram bija beigusies retas konstrukcijas un izmēra baterija.

.

.

Keisijas Vecgada portrets.

Otrkārt, nevēlējos izmantot iepriekšējo zaļo fonu, sarkano grīdu un atlasa aizkarus, tādēļ Vecgada nedēļā tika pieņemts lēmums šajā pašā stūrī uzlīmēt īstas aizvēsturiskas padomju laika tapetes, kuras bija sameklētas manis iecerētajai fotosesijai "Kolliji 1980. Uz priekšu pagātnē". Ieva ar Justīni līmēja tapetes, taču, nākošajā rītā pamostoties, konstatējām, ka gandrīz visas tās ir atlīmējušās no sienas un nokritušas zemē.

.

.

Tapetes tika līmētas atkārtoti 30. decembrī. Nākamajā rītā tās atradās savās vietās, taču dažviet uz tām vēl joprojām bija redzami neizžuvušas līmes pleķi. Cerēju, ka līdz vakaram, kad bildēsim, pleķi izžūs un pazudīs. Krāsns kurējās, papildus tika nolemts pleķus žāvēt ar matu fēnu, taču tas nekur vairs nebija atrodams. Treškārt, vairākas reizes veikalos meklējām ziemeļbrieža rotaļlietu fotosesijai, taču iecerētais priekšmets netika atrasts. Pēdējā brīdī Ieva kaut kur nopirka balto briedi, taču tas bija ļoti tāls no manis iecerētā tēla.

.

.

Pietiekamas gaismas un vajadzīgā ziemeļbrieža nebija, tapetes nežuva un izgāzās arī plānotā iecere ar sniegavīriem. Sākotnēji bija iecerēts šajā Vecgada fotosesijā izmantot baltos un melnos sniegavīrus no mūsu "Sniegavīru armijas", kurus jau janvārī varējāt redzēt mūsu minisacensībās ar tādu pašu nosaukumu - "Sniegavīru armija ® 2019", izvietojot tos fonā pa perimetru. Taču ar to izgatavošanu neveicās un bija skaidrs, ka nepagūšu bundžu vīriņus pagatavot līdz 31. decembra vakaram. Tādēļ tika pieņemts lēmums fotosesijai izgatavot mazo "Sniegavīru armiju", kura sastāvēja no trim - balta, melna un sarkana - vīriņiem.

.

.

Līzīte bildē redzamos sniegavīrus izmantoja arī mūsu "Jaungada biljarda partijā 2019". Šo sacensību video piedāvajam noskatīties zemāk.

Vīriņu izgatavošanai tika izmantotas dažāda izmēra plastmasas tvertnes ar vāciņiem, krāsotas konservbundžas, mērču burciņu vāciņi un izgrieztas aplikācijas no līmplēves. Arī šie vīriņi izmantojami kā interaktīvās rotaļlietas.

.

.

Ar šo fotosesiju esmu ļoti neapmierināts un uzskatu to par vislielāko mūsu Vecgada vakaru izgāšanos līdz šim. Taču tam nepiekrīt Līzīte.

.

.

Līzītei ļoti interesē gan mandarīni, kas nomainījuši tenisa bumbiņas uz šo sniegavīru cepurēm, gan tas, kas atrodas zem mandarīniem.

.

.

Pirmajās bildēs ar Lociņu tikai aizmirsts uz grīdas uzlikt balto aizkaru, bet paklājs labi piestāvēja tapetēm. Arī šis tepiķis ir saglabāts vēl no padomju laika.

.

.

Lociņa Vecgada portrets.

.

.

Baltais aizkars palicis aiz Lociņa. Aiz tā labi var paslēpt šķirbas starp sienu un grīdu.

.

.

"Lielais Suns" ir savā "elementā". Viņam galvenais ir atrasties objektīvu priekšā un par dažādām sīkām ķibelēm, gatavojoties kārtējais fotosesijai vai filmēšanai, Loča tikai pasmaida. Strādās tā vai tā, un arī kārumi neizpaliks! Lociņš, atšķirībā no sava melanholiski noskaņotā saimnieka, ir suns - optimists.

.

.

Lociņš beidzot uz baltā aizkara, kas ne visai veiksmīgi imitē sniega segu, vīriņiem un balto briedi. Sniega imitēšanai vislabāk izmantot balto agroplēvi, taču arī tās mums vajadzīgajā brīdī diemžēl nebija.

Centīsimies nākamajai Vecgada fotosesijai sagatavoties labāk.

.


.

1  2  3  5  6

.

 

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0