Publikācijas  

 

.

Vecgada vakaru fotoalbums

..

.

1  2  3  4  5  6

.

  2011

.

.

Neatceros vairs, kādēļ Vecgada fotosesija nenotika 2010. gada 31. decembrī, kad mēs pārvācāmies dzīvot uz Variebu. Iespējams, tādēļ, ka Justīne iemeta sniegā mūsu fotoaparātu "Canon" un tas bija pagalam. Arī 2011. gadā nekāda īsta Vecgada fotosesija mums nebija izdevusies - ir tikai bilde ar Līzīti pie egles "Straumēnu" lielajā istabā. Tā tapusi ar mūsu jauno spoguļkameru "Nikon", izmantojot iebūvēto zibspuldzi. Neviens cits no mūsu kollijiem šajā vakarā fotografēts netika. Nez kāpēc bildēts netiks arī gadu vēlāk.

.

  2013

.

.

Tagad jāatzīst - ļoti dīvaina fotosesija ir notikusi 2013. gada 31. decembra vakarā - "askētisma vai minimālisma stilā ar celtniecības materiālu elementiem". Šajā bildē redzama Abija ar improvizētu eglīzi, kuru izveidoju pats. Nozāģēju gabalu priedes koka staba, no bieza dēļa izzāģēju apli, saskrūvēju kopā un aptinu ar trim īsām krāsaino lampiņu virtenām - zaļu, zilu un sarkanu. Interesantākais ir fons. Šis stūris mājās tajā brīdī bija vienīgais brīvais, lai varētu fotografēt, taču uz ātru roku vajadzēja nomaskēt nesmuko, aplupušo sienu, kā arī aizklāt durvju aili uz virtuvi. Tajā brīdī vienīgais iespējamais un vienkāršais risinājums bija piesliet pie sienas skaidu plātni. Kopā ar jauno linoleju tas izskatījās daudz labāk, nekā plankumaina siena.

.

.

Abija fotografējas kopā ar savu mazdēlu Lociņu. Viņiem pa vidu novietota improvizēta konservdžampinga ® eglīte - krāsainu suņu konservbundžu piramīda, kas papildināta ar dažiem bumbuļiem un spīguļu virteni. Tolaik konservdžampinga ® ideja bija ļoti svaiga. Tāpat visdažādākās konservbundžas ir kļuvušas par mūsu vizītkarti - "Laimīgo kolliju zemē ®" tās tiek plaši izmantotas gan pasākumos, gan fotosesijās un filmēšanā, gan dažāda inventāra izgatavošanai, kas top mūsu darbnīcā "FarmPunkz electric".

.

.

Līzīte pie eglītes. Šajā fotosesijā izmantoti tie paši halogēna prožektori, 150 w spuldze griestos un fotoaparāts "Nikon". Pašu šī gada fotosesiju kopumā vērtēju kā pašvaku - ļoti veiksmīgas bildes nav iegūtas.

.

.

Lociņam vienmēr patīk fotografēties un filmēties un Vecgada vakara fotosesijas nav izņēmums. Ar Lociņu ir visvieglāk strādāt - viņš ir ļoti uzmanīgs un paklausīgs. Tieši tādēļ viņš tiek dēvēts par "Kolliju kino ®" studijas galveno aktieri. Par cik 2012. gadā Vecgada vakarā bildēšanās nav notikusi, šī uzskatāma par Lociņa pirmo Vecgada fotosesiju.

.

.

Pilnīgi pretēji bija ar Romīti. Viņš bija kollijs, kuram ļoti nepatika stāties kameras priekšā, un centieni speciāli radīt bildes ar viņu izdevās ļoti reti. Ja izdevās Romīti nobildēt, ar atvieglojumu nopūtos. Viņu varēja fotografēt tikai dabīgos apstākļos un dabīgā, nesamākslotā vidē.

.

  2014

.

.

Abija ar disko spoguļbumbu 2014. gada 31. decembra vakara fotosesijā izskatās ļoti apmierināta. Arī viņai ļoti patika būt uzmanības centrā un bildēties, turklāt ar Abiju bija viegli strādāt.

.

.

Abija kopā ar Justīni. Jāatzīst, kopš iepriekšējā gada nekas daudz nav mainījies. Tiek bildēts tajā pašā vietā, kur 2013. gada decembrī, vienīgi skaidu dežurplātne šoreiz tiek apvilkta ar biezu mēbeļaudumu. Izskatās labi.

.

.

Arī Līzītei jaunā spuguļbumba patīk, sevišķi tas apstāklis, ka zem tās ir nolikts siers.

.

.

Līzīte kopā ar sava brāļa Errona dēlu Lociņu.

.

.

Līzītes un Lociņa Vecgada portreti.

.

.

Šo uzskatu par otro visu Vecgada fotosesiju veiksmīgāko bildi. Priekšplānā redzama Abija, aiz viņas guļ meita Līzīte un mazdēls Lociņš. Perfekti un izteiksmīgi skatieni ir Ievas vadīti. Viņai, kā vienmēr, rokās ir siers. Šī fotogrāfija izmantota mūsu akcijā "Ziemassvētku ziedojums".

.

.

Jau iepriekš minēju, ka Lociņš ir galvenais "Kolliju kino ®" studijas aktieris. Jāpiebilst, ka, manuprāt, viņš arī ir visfotogēniskākais no visiem mūsu kollijiem. Šī ir trešā mūsu visveiksmīgākā Vecgada vakaru fotosesiju bilde.

.

.

Skaistuļa Lociņa portrets īsti piemērots fanu autogrāfiem. Lociņš - mans ideālais kollijs.

.

.

Lociņš un Līzīte.

.

.

Nobēdājies Romītis ar nolaistām ausīm un apgāztu spoguļbumbu. Neko labāku šajā vakarā mēs dabūt nevarējām.

.


.

1  2  3  4  5  6

.

.

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0